Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

Hubert "PIXELATOR" Kwiatkowski

dj"Leżą na dnie w szafie pamiątkowe fotografie, w album stary są wklejone tyle wspomnień kryją w sobie. Echem są dawnego życia nic nie mają do ukrycia czarno białe kolorowe takie stare wyjątkowe..." Witam, jestem Hubert, grafik o zamiłowaniu fotograficznym. Jeśli chcecie stworzyć ze mną coś pięknego zapraszam do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Nie będę się rozpisywał że fotografia to moja pasja, bo sam o tym wiem i mam nadzieję przekonać innych. Zawsze interesowała mnie jej magia i tajemniczość. Tak tajemniczość która uwiecznia historię i teraźniejszość. Zaczynałem ponad 30 lat temu gdy były tylko filmy czarno-białe. Kolorowe klisze były drogie i rzadko dostępne. Wywoływanie zdjęć i filmów w łazience przystwarzało mi dużo satysfakcji. Zabawa powiększalnikiem i eksperymenty związane w naświetlaniem zdjęć wciągały mnie na długie godziny. Sklep z akcesoriami Foto na ul. Kijowskiej w Warszawie odwiedzałem często na ile pozwalały mi finanse z kieszonkowego. Panowała komuna i mało co było w sklepach. Takie były początki. Fajne nie ?:) 

Obecnie korzystam z Sony A7r3. Pełnoklatkowa maszyna o mega możliwościach. 

Kilka starszych fotografii. 

 Wczesna zabawa aparatem.Lata 88-90 Zdjęcia robione aparatem Zorki 4.

Lata 90. Duźi chłopcy bawią sie w wojnę Amerykańsko-Vietnamską