Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

Hubert "PIXELATOR" Kwiatkowski

dj"Leżą na dnie w szafie pamiątkowe fotografie, w album stary są wklejone tyle wspomnień kryją w sobie. Echem są dawnego życia nic nie mają do ukrycia czarno białe kolorowe takie stare wyjątkowe..." Witam, jestem Hubert, grafik o zamiłowaniu fotograficznym. Jeśli chcecie stworzyć ze mną coś pięknego zapraszam do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Postaram się w paru słowach przedstawić swoją osobę. Grafiką komputerową zajmuję się od ponad 15 lat. Kocham komputery od zawsze i postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym. W 1999 roku ukończyłem kurs grafiki komputerowej (CorelDraw i Photoshop) Oraz kurs projektowania i tworzenia stron www. W 2000 roku zatrudniłem się w Skandynawskiej firmie Bong Polska gdzie przy boku grafika - plastyka Jarosława Wójcika, którego pozdrawiam serdecznie, poznałem tajniki pracy na programach Illustrator i Photoshop. Po odejściu z pracy mojego mentora, objąłem stanowisko Art Designer'a które piastowałem do momentu przeniesienia firmy z Warszawy do Poznania w 2008 roku. Od tamtej pory miałem przyjemność pracować w wielu agencjach reklamowych jako pracownik etatowy lub freelancer. Od 2010 roku prowadzę działalność gospodarczą. Gdzie między innymi zajmowałem się obsługa poligraficzna firmy Wolf Polska Technika grzewcza.
Obecnie pracuję na oprogramowaniu :
Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Flash, Dreamweaver)
3 DS Max, (w fazie nauki)

Jeśli mogę w czymś pomóc lub wykonać dla Państwa jakiś projekt prosze pisać. Ulotka reklamowa, plakat, sesja zdjęciowa? Nie ma problemu.

Kilka przykładowych prac i animacji.